Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Upír z Düsseldorfu: Zvuk tečúcej krvi mu prinášal orgazmus

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
en.wikipedia.org

Peter Kürten, narodený v roku 1883, mal ťažké detstvo. Jeho rodičia boli alkoholici, ktorí ho fyzicky aj psychicky týrali. Aj to prispelo k vyformovaniu jeho zvrátenej povahy a sexuálnych túžob.

V 13-tich rokoch si Peter našiel priateľku v podobnom veku, no tá s ním odmietla mať sexuálny styk. Svoju frustráciu si vybil Peter na zvieratách z lokálnej farmy. So zvieratami nielenže súložil, ale aj ich mrzačil, aby dosiahol orgazmus.

Neskôr Peter ukradol všetky peniaze rodičov a ušiel z domu. Začal žiť s mladou prostitútkou a stal sa z neho zlodej a podvodník. Za nelegálne skutky sa dostal nakoniec do väzenia, v ktorom strávil 4 roky.

V roku 1904 bol povolaný do armády, z ktorej však čoskoro dezertoval.

www.historyguy.com

Potom sa začal venovať podpaľačstvu, za ktoré bol spolu s opustením služby v armáde odsúdený za mreže. Vo väzení sa stretol s prísnymi formami trestu, ktoré u neho vyvolali ešte pomätenejšie erotické fantázie.

O deväť rokov neskôr bol prepustený, no nie polepšený. Vlámal sa do jednému domu, v ktorom narazil na 9-ročné dievča. Poháňaný svojimi zvrátený sexuálnymi fantáziami ju zaškrtil a potom jej podrezal hrdlo. Keď počul zvuk kvapkajúcej krvi na podlahu, tak ejakuloval.

Na druhý deň sa vrátil na miesto činu do blízkej krčmy. Miestni ľudia sa bavili o tom hroznom čine, ktorý spáchal neznámy človek. Peter sa vyžíval v ich reakciách a rozprávaní, ktoré bolo o ňom.

commons.wikimedia.org

Počas ďalší mesiacoch si užíval následky, ktoré mala jeho vražda. Vracal sa k hrobu dievčaťa, pretože ho uspokojovalo dotýkať sa zeme, pod ktorou bola pochovaná.

Peter až do roku 1921 zabil takto nespočetné množstvo dievčat. Darilo sa mu skrývať svoje stopy a miasť políciu. Medzitým sa dokonca aj oženil s bývalou prostitútkou Auguste Scharf, ktorá nevedela o jeho desivých činoch.

V tomto roku sa to rozhodol vrah a násilník Peter Kürten celé ukončiť. So všetkým sa priznal svojej manželke a navrhol jej, aby ona bola tá, kto ho udá. Na jeho hlavu bola totiž vypísaná odmena a chcel, aby ona dostala tie peniaze.

Peter sa ku všetkému priznal – 68 zločinov, medzi ktoré patrilo 10 vrážd a 31 pokusov o vraždu. Svojimi činmi si vyslúžil rozsudok smrti a išiel pod gilotínu ešte v tom istom roku.

Jeho hlava putovala do laboratórií na forenznú analýzu. No ako aj preukázali psychológovia kým bol Peter živý, bol mozog bol úplne zdravý.

Head hook kurten.jpg
allthatsinteresting.com

 

 

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. februára 2018Zdroj allthatsinteresting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies