Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V deň svadby skončil párik na pohotovosti. S týmto nevesta vôbec nerátala

Befunky collage 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každá nevesta si neželá nič viac, ako to, aby jej deň „D“ dopadol presne podľa jej predstáv. Nie vždy to však ide tak, ako by sme chceli. Vie o tom svoje aj tento párik, ktorý skončil v svadobný deň na pohotovosti. 

Christine Miller a jej manžel Jon si nedávno kúpili veľký pozemok s domom a rozhodli sa, že tu bude ich nové bývanie. Keďže plánovali svadbu, Christine napadlo, že použije krásne biele kvety z kopcov blízko svojho domu na ozdobenie obradu.

Christine a jej družičky naplnili auto bielymi kvetmi. Šťastná nevesta strávila noc pred jej svadbou so svojou matkou a vyrábali desiatky ozdobných prvkov, kvetinových koruniek, korzetov, kytičiek a iných kvetinových výzdob.

Ale keď sa ráno Christine zobudila, urobila tragické rozhodnutie. Umyla si tvár rukami. Niekoľko hodín bola jej tvár bolestivo opuchnutá, s červenými očami. Christine povedala, že jej pokožka bola ako brúsny papier a žiadny z liekov na alergiu, ktoré si vzala, jej nepomohol.

Svadba.jpg

Napriek bolestivej reakcii (a chýbajúcim obrúčkam, ktoré zabudli vo všetkom chaose), mladá nevesta prešla popoludní obradnou uličkou a držala kyticu týchto bielych kvetov. Pastor sa pokúšal ponáhľať s ich sľubmi, lebo bolo pre Christine bolestivé čo i len oči otvárať.

Zena.jpg

Len čo sa obrad skončil, Christine a jej manžel Jon sa ponáhľali na pohotovosť. Ukázalo sa, že biely kvet, ktorý si vybrala na svadbu, bola toxická rastlina, o ktorej je známe, že zabíja kravy, ak jej zjedia príliš veľa. Našťastie, reakcia Christine nebola až taká zlá. Po získaní steroidnej injekcie, očných kvapiek a liekov proti bolesti sa pár vrátil späť na recepciu, o tri a pol hodiny neskôr.

With the right group of gals, the perfect man at the end of the aisle, and the family that goes above and beyond for you– forgetting the rings, forgetting the unity rope, getting 1 hr of sleep before the wedding, forgetting wedding shoes, having your veil fall off twice during the ceremony, getting an allergic reaction at your wedding, taking a trip to the ER for a shot in the butt between ceremony and reception and getting ready to walk into your reception in Jammie's 3 hrs late doesn't seem so bad. My HUSBAND got an early peep show so that's was good enough for him and I have some of the best ladies holding the fort down til I get there with my party pants on….. this will definitely be a story to tell ? #millermade2017 #wedding

A post shared by Christine Jo Miller (@christinejomiller) on

Napriek bolesti a nepohode sa nový párik rozhodol zostať pozitívnym počas svojho chaotického svadobného dňa. „Je to zábavný príbeh,“ povedala Christine Omaha World-Herald. „Strávili sme spoločne viac času, ako by sme v svadobný deň mali.“

 

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. januára 2018Zdroj www.shared.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies