Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Prietrž mračien v Bratislave narobila problémy!

Podjazd pod Prístavným mostom, Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu v smere na Mlynskú dolinu a Krátka ulica sú po silnom daždi v Bratislave neprejazdné. Na všetkých troch miestach sú hliadky dopravnej polície, ktoré odkláňajú premávku. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Karina Považanová. Krajský dopravný inšpektorát zároveň vodičov žiada, aby sa týmto úsekom vyhli.

Ďalšie cestné komunikácie v hlavnom meste sú v súčasnosti prejazdné, avšak na mnohých miestach sú pokryté vrstvou nadbytočnej vody. Vodiči by na týchto miestach mali zvýšiť opatrnosť a znížiť rýchlosť. Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru v Bratislave zároveň informuje, že hasiči zasahujú v súvislosti s poveternostnými podmienkami pri viacerých udalostiach. Najčastejšie pri výjazdoch odčerpávajú vodu, najmä z pivníc domov.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 24. augusta 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies