Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Vieme, komu dala Dara Rolins svoj hlas v predčasných voľbách! Svojho favorita spropagovala na Facebooku!

dara-rolins-volby

Dara Rolins sa rozhodla, že v predčasných voľbách, ktoré sa v Česku konali tento víkend, bude voliť najbohatšieho Slováka Andreja Babiša.

K fotke z dovolenky, napísala na svojom Facebooku takýto komentár: “Ešte pohľad na more,učesať vážne aj nevážne kučeravé myšlienky a “hurá” do Prahy…Z letiska rovno k voľbám. Dávam hlas Babišovi, pretože ho vnímam ako otvorené okno v zafajčenej miestnosti…”

Dara vopred myslela aj na svojich kritikov, a tak dodala: “A než ma podaktorí začnú kritizovať, ako dobre, zle, či ešte horšie som sa rozhodla, chcem len dodať, že rešpektujem právo a slobodu každého z nás rozhodnúť sa, ako sám uzná za správne. Rešpektujte preto aj mňa. Jediné, čo je potreba v tomto mojom “politickom príspevku” zdôrazniť-o politiku sa zaujímam v obecnej rovine, dostatočne k tomu, aby som dokázala rozlíšiť krištalické zlo v podobe komunistickej strany-od všetkých ostatných lepších “foriem života”…-Peace dara”

Nuž, zdá sa, že záhada spoločného obedu Rytmusa a Andreja Babiša je rozlúštená!

Darino vyhlásenie nájdeš tu: https://www.facebook.com/DaraRolinsOfficial?fref=ts

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 28. októbra 2013Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., facebook.com

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...