Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vodič UPS sa stal hrdinom. Takto zachránil život matke a dvom deťom po tom, ako sa im prevrátilo auto.

Ups.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com

Vodič neváhal ani sekundu a zakročil. Zachránil tak tri ľudské životy!

Ak ste boli niekedy svedkami autonehody, potom viete, aké desivé sú prvé minúty. Počuť hlasné nárazy auta, naraz len vidíte vrak, ktorý z auta zostal a myslíte na to, či sa niekto nezranil. Nie vždy to samozrejme skončí tak vážne, no práve toto bol prípad vodiča, ktorý je zamestnancom UPS. Bol na ceste, keď uvidel auto pred ním, ako havarovalo a skončilo na streche.

https://twitter.com/ZachCFOX13/status/783753081888604160?&utm_source=LTcom
twitter.com

Caleb Marks, vodič UPS, neváhal zájsť do prevráteného vozidla, ktoré už dokonca začalo aj horieť. To narazilo do stĺpu na ceste, po ktorej išiel aj on. Vedel, že je v pozícii, kedy by mal rýchlo konať.

https://twitter.com/ZachCFOX13/status/783753081888604160?&utm_source=LTcom
twitter.com

Sám Caleb sa stal otcom len pred dvomi týždňami od tejto nehody a možno práve jeho otcovské pudy ho nakopli k tomu, aby hneď zasiahol. Bežal okamžite do auta, kde našiel ženu s dvomi synmi. Chlapcov rýchlo vytiahol, no žene musel zavolať 911-tku. Nakoniec bola aj žena privedená do bezpečia. Záchranné zložky uhasili oheň a tak bolo konečne po všetkom a vďaka hrdinovi Calebovi nikto neprišiel o život.

https://twitter.com/ZachCFOX13/status/783753081888604160?&utm_source=LTcom
twitter.com

Caleb je teraz považovaný za hrdinu, no on stále trvá na tom, že urobil len to, čo musel.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame