Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

XXL modelka musela v lietadle sedieť na dvoch sedadlách. Preto takto úžasne schudla!

Horizon33_2015 11 4_13 47 4.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Keď letuška povedala tejto plus size modelke menom Rosie Mercado, že sa nezmestí do jedného sedadla a musí si priplatiť za druhé, rozplakala sa. Cítila sa ponížená a rozhodla sa so svojou nadváhou niečo urobiť…

Stalo sa to ešte v roku 2011 a práve táto nepríjemná skúsenosť Rosie nakopla k tomu, aby začala chudnúť.

Problémy s váhou pociťovala Rosie aj predtým. Nemohla napríklad ísť so svojimi troma deťmi do Disneylandu, pretože kvôli hmotnosti by ju nepustili na atrakcie, a tak tam s nimi išla opatrovateľka. Okrem toho mala problémy s pohyblivosťou a v neposlednom rade sa musela denne vyrovnávať s pohľadmi ľudí z okolia.

Rosie, ktorá svojou krásnou tvárou zaujala modelingovú agentúru špecializujúcu sa na moletky, vďaka úprave stravy a pravidelnému cvičeniu schudla za tri roky bezmála 100 kíl.

What happens when you just embrace what is?! What happens when you are authentic?! You learn to let go and understand that there is always progress never perfection! The beauty standard of perfection does not exist! Why did I never put a bathing suit years ago on ……because I was always told that I was way too fat and now what about now! Well now I lost 200 pounds and now it's because I have some cellulite and stretch marks! When will it be ok to just be you?! NOW IS THE MOMENT! No more waiting! I keep working for progress and for transformation because I love the way I feel….. transformation happens in the soul! I realize you also have to enjoy the journey and be grateful that you have a body that lets you enjoy those moments …big or small with stretch marks, battle scars and cellulite! I am a women and and the only way to live is to live with authentic beauty! #autheticbeauty #iloveme #befree #enjoynow #live #latina #letgo #embraceyourself

A photo posted by ROSIE | MERCADO (@rosiemercado) on

Dnes váži Rosie 91 kilogramov, no jej cieľom je dostať sa na 80. Tak jej v tom držíme palce!

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. novembra 2015Zdroj nypost.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: