Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

YouTuberi na cestách. Kde trávia tieto horúce dni?

Titulna fotka.jpg

Určite ste si všimli pracovnú cestu X-box teamu, ktorého súčasťou sú aj YouTuberi zo Slovenska: Gogo a Selassie a z Česka: Jirka a Pedro. V zahraničí, a to konkrétne v Chorvátsku sa momentálne nachádza naša LucyPug a iba nedávno sa z dovolenky vrátila Patra Bene.

Chlapci, ktorí nám prinášajú vlogy z Ameriky, ako už určite viete, sa išli pozrieť na novú verziu populárneho X-boxu. Momentálne sú ich Instagramové profily zaplavené zážitkami z úchvatných miest, ktoré navštívili.

Thumbs up, pre spiaceho kamaráta! ??? Nám tu vyplo Sama. #POVÝSTAVE #JARNÁÚNAVA #ODMAKALS #CORONA #SCHLAFEN

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Tento výlet sa podľa ich reakcií, ktoré nám prinášajú nesie vo veľmi dobrej nálade a naozaj si to užívajú naplno. Slinky sa nám zbiehajú aj pri ukážkach amerických špecialít, ktoré pri tejto návšteve nemôžu vynechať.

V Los Angeles stretli aj Bena Cristovaoa.

Naše parta při posledním západu slunce v L.A. VENICE ?

A post shared by Jirka Král (@jirkakral) on

Lucka sa iba nedávno vrátila zo Švédskeho tripu vďaka známej nábytkárskej spoločnosti a už dlhšie na svojom kanáli a sociálnych sieťach prezentuje aj jej spoluprácu s kozmetikou.

Keď vás prerastie už aj stolička ??? #democraticdesigndays #ikea #bigchair

A post shared by LUCY•PUG (@lucylucpug) on

Momentálne jej kozmetická spoločnosť poskytla cestu do Chorvátska kde chytá bronz pod slnečnými lúčmi. Spoločnosť na ostrove Hvar jej robí šikovná česká blogerka Kateřina Lustigová.

??another beautiful trip? #chytajbronz #biodermatrip @biodermaslovakia

A post shared by LUCY•PUG (@lucylucpug) on

Zdravíme z Hvaru? #Hvar #Chorvatsko #NaPoprvýJsmeToSladily #Neskutečnost #KrásněSeMáme #ChytejBronz #BiodermaTrip #MyCookingDiaryCz

A post shared by Kateřina Lustigová (@mycookingdiary.cz) on

YouTuberka a fotografka Patra Bene si svoje chvíle oddychu užívala so svojím priateľom v Egypte. Ako sama v komentári prezradila, bola to ich prvá spoločná dovolenka a veľmi si ju užila. Nádherné fotky z pláže a tohto miesta nájdete na jej Instagrame.

Naša prvá dovolenka pri mori ?naše najkrajšie spomienky ? najlepšie investovaný čas ? @hamik90

A post shared by Patrícia ?? (@patrabene) on

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...