Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhada Dorothy Eady: Reinkarnácia kňažky zo starovekého Egypta

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
theunexplainedmysteries.com

Dorothy Eady jedného dňa začala o sebe tvrdiť, že sa v jej minulom živote narodila tisíce rokov pred našim letopočtom v Egypte. Svoje tvrdenie dokázala potvrdiť mnohými príbehmi a detailami.

Dorothy sa narodila v roku 1904 v Anglicku. Toto je príbeh o tom, ako sa v nej prebudili spomienky staré niekoľko generácií.

Ako trojročná mala Dorothy vážny úraz v podobe pádu. Po páde bola doktormi vyhlásená za mŕtvu, no Dorothy sa vrátila ako nový človek aj spolu so spomienky z jej predošlého života.

Dorothy kedysi bola kňažkou Omm Seti, ktorá sa poznala s faraónom Menmaatre Seti I. Ten vládol v rokoch 1290 až 1279 pred našim letopočtom.

Po „prebudení“ Dorothy si rodičia všimli, že sa ich dcéra už nesprávala ako obyčajné dieťa. Dorothy chcela, aby ju rodičia zobrali naspäť domov – do Egyptu.

mysteriesandconspiracies2014galati.blogspot.com

Keď rodičia navštívili s Dorothy jedno egyptské múzeum, tak ani netušili, ako sa v ňom bude správať ich dcéra. Dorothy sa rozbehla k nohám egyptských sôch a začala im bozkávať nohy. Potom začala vykrikovať v starom a neznámom hlase, že chce ostať so „svojimi ľuďmi“.

Dorothy rozprávala neuveriteľné a skutočne znejúce príbehy zo starovekého Egyptu, ktoré prekypovali živými opismi.

Dorothy v dospelosti začala štúdium hieroglyfov. Jej učiteľ bol ohromený, Dorothy sa učila veľmi rýchlo. Ako keby si len opakovala zabudnutý jazyk a nie sa učila nový.

Dorothy sa popri štúdiu stala zberateľkou egyptských starožitností. Cestovala po Egypte a neskôr aj začala písať o egyptskom folklóre.

Život Dorothy Eady bol veľmi zaujímavý. Jej správanie, spomienky, opisy a všetko okolo nej prinútilo mnohých ľudí veriť, že bola ozajstnou reinkarnáciou Omm Seti zo starovekého Egyptu.

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies