Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena zistila šokujúce odhalenie o svojich rodičoch a manželovi!

desktop-1407431968
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Manželský pár si je vždy veľmi blízky, no tento pár je ešte bližšie, než si mysleli. si dokonca bližší, ako by kedy chceli byť!

Leandro a Adriana boli spolu takmer desať rokov. Avšak, ich manželstvo skamenelo, keď sa Adriana zišla s jej biologickou matkou v brazílskej rozhlasovej show. Dvojica zistila, že okrem toho, že sú manželmi, sú v skutočnosti brat a sestra.

Keď Adriana zistila, že sa vydala za svojho brata, rozplakala sa. Leandro a ona nemali totižto len spoločný život, ale aj šesťročnú dcéru. Kým niektorí by zrejme mali obavy, čo na to povie verejnosť, Adrianiným najväčším problémom bolo to, že sa bála, že ju jej manžel prestane milovať.

Napriek tomu, čo zistili, Leandro a Adriana chcú zostať navždy spolu. Nikdy by sa však nedostali tam, kde sú, keby vedeli, že brat so sestrou.

Z toho vyplýva len jedno: Naozajstná láska trvá večne bez ohľadu na okolnosti.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies