Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Žene sa často kazila chladnička. A tak sa jej syn výrobcovi pomstil neuveriteľne morbídnym spôsobom

Voz.jpg
www.facebook.com

Nespokojnosť vyjadril tento chlapík naozaj nezvyčajne. Až morbídne! 

Jedna staršia žena mala problém s chladničkou, ktorú si kúpila. Často sa totiž kazila. Za posledné dva roky dokonca až 4-krát. A vtedy už jej synovi došla trpezlivosť a vyriešil to po svojom.

Jej syn menom Rafael Learmonth je riaditeľ pohrebnej služby a povedal výrobcovi, že jeho matke sa často kazí chladnička s mrazničkou. Hoci bola posledná oprava pod dozorom odborníkov, taktiež bola chybná. Dodal, že pokiaľ zlyhajú aj tentoraz, bude žiadať o vrátenie peňazí. Na to mu kompetentní dali odpoveď: “Snáď nám ju nepriveziete na pohrebnom voze?” 

www.facebook.com

Nuž, Rafael zobral ich vtip ako výzvu a do bodky ju splnil na znak pomsty. Chladničku schoval pod fialovú prikrývku a vložil ju do pohrebného voza. Spolu s kolegami ju následne zaviezli do obchodu, odkiaľ bola kupovaná a aj reklamovaná.

Rafael prišiel a povedal: “Urobili sme všetko tak, ako na pohreb!”  Personál, ktorý tam práve robil, bol zmätený. Ani zákazníci netušili, čo sa deje. Muž odokryl chladničku, vybrali spopod nej skladací vozík, postavili ju v predajni a odišli. Až potom bolo všetkým jasné, čo sa deje.

www.facebook.com

“Potom sme išli sme do krčmy a jeden človek mi kúpil pivo”, s úsmevom na perách dodal Rafael. Hovorca spoločnosti sa vyjadril: “Chápeme, že je to ťažká doba pre pani Learmonthovú a u nás v obchode ju čaká plná náhrada vzniknutej škody.” Takže nakoniec spravodlivosť zvíťazila, ale musel chlapík niečo vymyslieť, aby ju dosiahol.

Morbídna pomsta sa vyplatila!

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. januára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...