Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Pozri, ako si zarábalo týchto 5 spevákov predtým, ako sa stali slávnymi!

tit

Začiatky sú niekedy ťažké, o tom by vedeli rozprávať viaceré hviezdy šoubiznisu. Napríklad taký Jay-Z pracoval predtým, ako sa stal slávnym, ako drogový díler…

Ozzy Osbourne – tento rocker pracoval ako robotník na bitúnku. “Musel som pitvať kravy, vybrať im z tela všetky vnútornosti. Každý deň som zvracal, lebo ten smrad bol neznesiteľný,” spomína Ozzy.

Ozzy Osbourne

Kurt Cobain – zosnulá legenda na tom nebola tiež práve najlepšie. Pracoval totiž ako školník, takže k jeho každodennej práci patrilo umývanie podlahy či čistenie záchodov.

KURT COBAIN

David Bowie – pracoval už ako 13-ročný. V tom čase roznášal mäsiarske výrobky a túto prácu zobral preto, aby mohol platiť za hodiny saxofónu.

David Bowie

Mick Jagger – frontman kapely Rolling Stones pracoval ako vrátnik na psychiatrii. Dokonca tu prišiel aj o panictvo ako 18-ročný s jednou sestričkou.

Mick Jagger

Jay-Z  – rapper pracoval v 80. rokoch ako drogový díler. Drogy predával v uliciach New Yorku a jeho tovar tvoril predovšetkým kokaín a crack. Podľa vlastných slov mu práve predávanie drog pomohlo neskôr uspieť, pretože ako drogový díler sa naučil zaobchádzať s peniazmi a vedieť, čo si môže dovoliť a čo nie.

Jay-Z

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 23. mája 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...