Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sociálny experiment! Ako by si zareagoval, keby na rande naslepo prišiel obézny človek?

jfgj
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Pre mnohých z nás sú sociálne experimenty mimoriadne zaujímavé – dozvedáme sa vďaka nim totiž to, ako sa správajú ľudia v rôznych životných situáciách. Tento experiment zachytil to, ako reagujú muži a ženy, keď na rande príde niekto, koho neočakávali…

Projekt Simple Pickup sa zameral na internetové zoznamovanie. Ľudia sa prihlásia na sociálnu sieť a začnú hľadať niekoho, s kým by sa radi stretli. Klasika – pozrieš si fotky, píšete si a keď sa vám zdá, že by to mohlo vyjsť, dohodnete sa na stretnutí.Môže sa  však stať, že keď dôjde k stretnutiu, dotyčný bude vyzerať celkom inak na fotkách. Napríklad, bude obézny.

Horizon33_2014-9-28_12-49-9
Takúto fotku mala na internete Sara

A presne na toto bolo zameraný tento experiment, ktorý podrobil päť mužov a päť žien zaujímavej skúške. A ako zareagovali, keď na radne prišiel človek o niekoľko kíl ťažší ako ten na fotkách? Pozri si videá a dozvieš sa.

Horizon33_2014-9-28_12-51-10
A takto sa prezentoval Willy

Zaujímavosťou je, že najviac žien má pri radne naslepo strach z toho, že by muž mohol byť masovým vrahom. Muži sa však obávajú najviac toho, že by žena, s ktorou sa majú stretnúť, bola obézna!Hlavnými aktérmi videí sú Sara a Willy – obaja sú pekní, no vizážisti a maskéri z nich urobili „tučkov“, ktorí mali používať na internete fotky spred niekoľkých rokov.

A takéto boli reakcie mužov na Saru – jeden sa vyhovoril, že nemá rád klamárov a odišiel, ďalší sa priznal, že je ženatý, tretí vyhlásil, že toto je preňho strata času a odišiel. Štvrtý mladík vyhlásil, že musí ísť na záchod, no nevrátil sa. Iba jeden muž s ňou zostal a bol k nej dokonca aj milý a Sara mu napokon vysvetlila, že ide o experiment.

A ako sa zachovali ženy? Ani jedna zo žien neodišla okamžite. Jedna síce bola na stretnutí extrémne krátko, no ďalšia si s Willym vypila kávičku a ďalšie tri sa s ním dohodli na ďalšom stretku. A jedna z dám ho dokonca pobozkala!

Tak, páni by sa mali nad sebou zrejme zamyslieť a nesúdiť knihy len podľa obalu… Čo povieš?

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 28. septembra 2014Zdroj youtube.com, youtube.com, video: youtube.com

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies