Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študentky sa zahrávali s tabuľkou Ouija. A to nemali robiť!

Ouija board horror ds 2 336x175.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: boredomtherapy.com
reklama:
reklama:

Tabuľka Ouija fascinuje ľudí už od začiatku devätnásteho storočia, kedy sa prvý raz začala používať pri duchovných seansách či vyvolávania duchov. No a nie je sa čo čudovať, že tento predmet opradený záhadami nás fascinuje dodnes. Svoje o tom vedia aj tieto študentky…

Niektorí ľudia považujú tabuľku Oiuja za hru, iní veria, že skutočne dokážu pomocou nej nadviazať spojenie s duchovným svetom. Ak by ste sa však s tabuľkou niekedy chceli zahrávať, spomeňte si na príbeh, ktorý sa stal študentke Katherine Hortman.

Katherine a jej spolubývajúce na internáte sa zúčastnili asi troch sedení s Ouija tabuľkou. Prvé dve sedenia sa nič nestalo, tretie však bolo nezabudnuteľné.

Ouija Brett - auch Hexenbrett oder Geisterbrett genannt
www.thinkstockphotos.com.auFoto: www.thinkstockphotos.com.au

Dievčatám sa po chvíli ozvala hudba, ktorá kedysi hrávala pri kolotočoch, počuli smiech a nezrozumiteľné rozhovory. Na internáte však okrem nich nikto nebol.

Ancient carousel de Paris with horses
www.thinkstockphotos.com.auFoto: www.thinkstockphotos.com.au

Jedna zo študentiek dokonca počula smiech malého dievčatka a podivné veci sa diali aj mimo internátu. Raz jedno z dievčat išlo samo v aute a spievalo si pesničku, keď zrazu začulo detský hlas spievať s ňou. Dokonca v noci počas spánku cítila dotyk studenej ruky, ktorý ju zobudil.

Spiritualistic seance by candlelight close up
spiritualistic seance by candlelight close-upspiritualistic seance by candlelight close-up

Pri hlasoch sa dotykoch to neskončilo a Katherine sa niekoľkokrát zjavili rôzne prízraky – muž v uniforme a malé dievčatko s dlhými čiernymi vlasmi, ktoré stálo pri jej posteli.

Keďže sa internát nachádzal neďaleko Kennesaw Mountain, miesta, na ktorom došlo k veľkým bojom počas občianskej vojny, je možné, že muž v uniforme bol duchom niektorého z množstva vojakov, ktorí tu prišli o život. Záhadou však je, kto mohlo byť to dievčatko s čiernymi vlasmi…

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. júna 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama:

Odporúčame