Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Volali ju opička alebo Dumbo. Preto sa rozhodla rázne zakročiť.

Usi.jpg
Foto: www.youtube.com

Dievčatko zažívalo šikanu na škole kvôli jednej estetickej chybičke. Preto sa rozhodla s mamou pre rázny krok.

Susan Daniels si niečo všímala na jej roztomilom dievčatku Samanthe, hoci nikdy o tom nehovorila. Bola niečím odlišná, čo sa týkalo jej vzhľadu. Uši mala veľké a vystúpené.

To nebol veľký problém, kým Samantha nezačala chodiť do školy. Deti jej hovorili “Dumbo” a doslova ju šikanovali. Samanthina sebaúcta bola tým veľmi zasiahnutá. Susan vedela, že Samanthe môže pomôcť operácia uší, ale chcela, aby o tom rozhodlo jej dievčatko samé.

Odmalička dievčatku odstávali ušká, ale nikto to neriešil.

Usi1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

“Až o rok neskôr prišla Samantha domov a plakala, že už to nemôže zniesť,” povedala Susan. “A ona len zrazu povedala: Som pripravená. Poďme na to.” Rodina si myslela, že sú to dosť drastické opatrenia. Chceli, aby uznávala Samantha správne hodnoty a verila v seba, ale videli, že ju to veľmi bolí.

Samantha urobila konečné rozhodnutie.

Usi2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

“Veľmi ju to ovplyvňovalo, bola často ticho a pochybovala o tom, kým bola. A my sme nechceli, aby to bolo horšie a vedeli sme, že je tu cesta, ” povedala Susan.

Po zákroku s odstupom času Samantha hovorí, že sa konečne cíti krásna a má rada svoj vzhľad. Bolo to neuveriteľné, ale šikana voči jej osobe hneď skončila.

Kvôli estetickej chybičke trpela šikanou!

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...