Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:

Obyvatelia ostrova zažili niečo nevídané. Na pobreží ich prekvapili tisícky farebných vajíčok

Vajicka.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

Z času na čas sa nám naskytne pohľad, na aký nie sme zvyknutí. Či už je to nejaký nezvyčajný jav alebo nečakaná situácia, ktorá je jednoducho netypická pre danú oblasť. A presne takéto niečo zažili aj obyvatelia jedného ostrova, ktorých prekvapil pohľad na tisícky farebných vajíčok.

https://twitter.com/John7McClane/status/817392242088353792/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Obyvatelia Východofriských ostrovov s názvom Langeoog boli ohromení, keď na pláži uvideli tisíce malých farebných plastových guľôčok. Keď si ich začali obzerať bližšie, spustil sa nejeden smiech. Jednalo sa totiž o čokoládové vajíčka.

https://twitter.com/Polizei_AUR_WTM/status/816686130087264260/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Príčinou bolo to, že nákladná loď z Dánska na ceste do Bremerhavenu sa ocitla v búrke. Tu loď stratila päť kontajnerov, z ktorých jeden bol naplnený až po okraj týmito vajíčkami a vyplavilo ich až na breh. A tak sa zrodilo veľké farebné prekvapenie na pláži.

https://twitter.com/demipress/status/816995343275528192/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Zatiaľ čo pri pohľade na deti bolo vidieť šťastie a úsmevy, niekto musel vypratať tieto plasty z pláže. Desiatky dobrovoľníkov už vyčistili pláž a naplnili veľké vrecia na odpadky plastovými vajíčkami.

Odporúčané články

reklama:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. januára 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...